In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash playerÖzel ölçü mutfak dolabı imalattan tüm ıstanbul'a

Mutfak ölçülerine ve sizin isteklerinize özel sunta lam profil, mdflam profil, membran kapak, akrilüks pvc kapak mutfak dolabı imalatı

Hakkımızda

2000 Yılında yazılmaya başlanan bir başarı öyküsü; Kendi imalatı ve bunun yanında temsil ettiği firmaların ürünlerini deneyimli kadrosuyla halı ve mobilya sektörüne hizmet vermektedir.

Gürşen Halı Mobilya yıllardır süre gelen kalite anlayışını kanıtlamış firmadır. Gürşen Halı Mobilya olarak hedeflerimiz "Kalitenin sürekliliğini sağlamak"

Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Gürşen Halı Mobilya yaptığı tüm işlerde garanti ve anında servis güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

VİZYONUMUZ
Türkiye’de müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan, gelişime odaklı, kaliteyi sürekli arttıran ve farklılık oluşturan öncü bir firma olmak.

MİSYONUMUZ
Sosyal sorumluluk bilinciyle rahatlık, konfor ve mutluluk dokuyoruz. Yaşam mekanlarına samimi detaylar katarak keyifli paylaşımları çoğaltmak, hayata farklı bir perspektiften bakarak yeniliklerin takipçisi değil öncüsü olmak misyonumuzdur.

DEĞERLERİMİZ

• Müşteri beklentilerine duyarlı
• Kalite ve gelişime odaklı
• Yenilikçi ve farklı
• Sosyal sorumluluk bilincine sahip

 
Copyright © 2008-2010 Gürşen Halı Mobilya. Telif Hakları Gürşen Halı Mobilya'ya Aittir. Tasarım Doðu Web